Andonis L`Amour St. Ifferini

Andonis L`Amour St. Ifferini (SBI a 21)
Andonis sündis 20.02.2011
kasvanduse St. Ifferini esimesest pesakonnast
Ema – SC Una Marine Klaudia (SBI a 21)
Isa – CH Nike L`Amour Klaudia (SBI n)

Ametlikult on Andonis lemmiklooma/aretuse kvaliteediga, kuid tema esimesel näitusel (2012 veebruaris) läks tal läks päris hästi.
Tulemuseks 2 x EX1 ja 1 x CAC.

Andonisel on väga hea iseloom ning kohtunike sõnul lausa ideaalne kehaaehitus. Ainuke väike viga – tagumisel käpal on valge kiil puudu.
Ta on väga seiklushimuline ja uudishimulik kass, kes on kergesti leppiv erinevate ümbruste ja kohtadega.
Autosõitu lausa naudib!
Andonisele on kõige olulisem pereliikmete (eriti peremehe) juuresolek. Selles suhtes on ta vägagi koera iseloomuga 😉
Kuna ta on peres ainuke koduloom, siis on tema mängukaaslasteks põhiliselt inimesed. Suvel muidugi kiilid ja kärbsed ning muud putukad ka. Väljas olemist Andonis jausa jumaldab, aga ettevaatuse mõttes hoiab ikka pidevat silmsidet inimestega.
Natuke kartlik on Andonis teiste loomade ja kasside suhtes, ju seepärast, et tal ju puudub pidev kokkupuude nendega. Seega võõraste loomadega silmitsi kokku sattudes võtab Andonis kõigepealt ennast kaitsva hoiaku ja sisiseb. Samuti käitub ta ka laste puhul.
Andonisel oli kassipoja eas üks ebameeldiv kokkupuude ühe 2-aastase lapsega ning sellest ajast alates sisiseb ta iga lapse peale.

Kokkuvõtvalt on Andonis asendamatu pereliige, kes on tõesti pigem koera iseloomuga kui tavalise kassi iseloomuga.
Tema heakskiit ja usaldus tuleb muidugi välja teenida, kuid kui Andonis on juba kellegi omaks võtnud, siis ikka jäägitult.

siit avaneb Andonise PILDIGALERII