Bijou Klaudia

EST* Bijou Klaudia
SBI j (lilla kilpkonn)
Sündis 19.09.2010 Klaudia kasvanduses.
Ema: Elyana Du Grand Baronnet
Isa: Sarika Lushan

 

Bijou pildigalerii

Bijou elas pikka aega Klaudia kasvanduses, aga 2011 aastal kolis ta elama Uriase pere juurde. Preili sättis end mugavalt sisse ja käis nii mõnelgi näitusel. Näitustel läks Bijou alati hästi – kuna konkurente eriti ei olnud 😉
2012 aastal kohtus Bijou Nike l´Amour‘ga ja elas Nike juures kohe paar, kolm päeva. Sellest kohtumisest sündisid 01.juulil 3 üllatavalt suurt birmabeebit. Vastne emme Bijou sai kiiresti aru, et nüüd keerleb elu nende kolme uustulnuka soovide järele ja täitis kõiki oma kohustusi suure püüdlikusega. Väikesed kasvasid kiiresti, sirgudes kolmeks kenaks birmakiisuks. Kõige tumedem Frederika Nicka Klaudia, kõige suurem, kõige heledam Frederico Klaudia ja arglik siniseke Freya Klaudia. Frederika kolis kohe peale kolmekuuseks saamist oma uude kodusse. Nüüd kui pojad juba suured – muutus Bijou hoolitsevast pereemast kurjaks kuningannaks ja hakkas pojakesi endast eemale tõrjuma. Bijou ja Uriase juures elava Kiisu vahelised suhted olid kogu aeg jahedad, aga nüüd muutusid suhted juba veidi sõjakaks. Nii tekkiski mõte, et tuleb leida kuninganna Bijuole uus kodu. Bijou elas mõnda aega avaras Tallinna majas ja kolis siis Pärnusse, eelmise perenaise ema korterisse.
Oma ilust täiesti teadlik jutukas birmaproua, kehtestab ennast alati kiiresti ja naudib täiega perenaise tähelepanu ja armastust.