Uudised

08-09.juunil Tallinnas näituselt

08.06.2019 tulemused:
CH EE*Odell LaLa St.Ifferini (SBI n) EX2 – omanik Maire Viksi (PBET)
FR*Obélix du Clos des Mottes (SBI c) EX1, no cert – omanik Ivar Eensoo (PBET)
EE*Cybele Brilliant Blue (SBI j) EX1 CAC – omanik Helen Jõeäär (PBET)
EE*Queen Bella Mia St.Ifferini (SBI n21) EX1 – omanik Ivar Eensoo (PBET)
GR*Art Of Feline Yoga (SBIa) Ex1 BIS NOM! BEST KITTEN! – omanik Kati Valkenpert

09.06.2019 tulemused:
GR*Art Of Feline Yoga (SBIa) Ex1 BIS NOM! BEST KITTEN! – omanik Kati Valkenpert
CH EE*Odell LaLa St.Ifferini (SBI n) EX1 CACIB – omanik Maire Viksi (PBET)
FR*Obélix du Clos des Mottes (SBI c) EX1 CAC – omanik Ivar Eensoo (PBET)
EE*Cybele Brilliant Blue (SBI j) EX1 CAC – omanik Helen Jõeäär (PBET)
EE*Queen Bella Mia St.Ifferini (SBI n21) EX1 – omanik Ivar Eensoo (PBET)

23-24.03 Kaunasest

23.03.2019 tulemused:
EE*Odell LaLa St.Ifferini (SBI n) EX1 CAC ja tiitel Champion – omanik Maire Viksi
EE*Vivian Herencia (SBI b) EX1 CAC BIS – omanik Maaris Paukson
Xara Medicat*SK (SBI c) EX1 CAC NOM ja tiitel Champion – omanik Kati Valkenpert
EE*Queen Bella Mia St.Ifferini (SBI n21) EX1 NOM – omanik Ivar Eensoo
EE*Yoshua Herencia (SBI b21) EX1 CAC ja tiitel Champion – omanik Maaris Paukson
EE*Yasmine Herencia (SBI h21) – EX1 CAC ja tiitel Champion – omanik Maaris Paukson

24.03.2019 tulemused:
CH EE*Odell LaLa St.Ifferini (SBI n) EX1 CACIB – omanik Maire Viksi
EE*Vivian Herencia (SBI b) EX1 CAC BIS – omanik Maaris Paukson
CH Xara Medicat*SK (SBI c) EX1 CACIB NOM – omanik Kati Valkenpert
EE*Queen Bella Mia St.Ifferini (SBI n21) EX1 NOM – omanik Ivar Eensoo
CH EE*Yoshua Herencia (SBI b21) EX1 CACIB NOM – omanik Maaris Paukson
CH EE*Yasmine Herencia (SBI h21) – EX1 CACIB – omanik Maaris Paukson

16-17.02 Tallinnast

16.02.2019 tulemused:
EE*Odell LaLa St.Ifferini (SBI n) EX1 CAC – omanik Maire Viksi
EE*Hebe Alsiade`s Fleur (SBI n) EX1 CAC BIV ja tiitel Champion – omanik Helen Jõeäär
FR*Obélix du Clos des Mottes (SBI c) EX1, no cert – omanik Ivar Eensoo
Xara Medicat*SK (SBI c) EX1 CAC BIV NOM – omanik Kati Valkenpert
GIC EE*Fletcher Sunny Ly Khaleesi (SBI e) EX1 CACS NOM – omanik Eda Liski
GIC EE*Bella Blue Ly Khaleesi (SBI g) EX1 CACS – omanik Eda Liski
EE*Umeko Girl Klaudia (SBI h) EX1 CAC ja tiitel Champion – omanik Klavdia Soots
GIP EE*Gwendydd Klaudia EX1 CAPS ja tiitel Supreme Premior – omanik Helen Jõeäär
EE*Queen Bella Mia St.Ifferini (SBI n21) EX1 NOM – omanik Ivar Eensoo

17.02.2019 tulemused:
EE*Odell LaLa St.Ifferini (SBI n) EX1 CAC – omanik Maire Viksi
CH EE*Hebe Alsiade`s Fleur (SBI n) EX1 CACIB; – omanik Helen Jõeäär
FR*Obélix du Clos des Mottes (SBI c) EX1 CAC – omanik Ivar Eensoo
Xara Medicat*SK (SBI c) EX1 CAC BIV BIS– omanik Kati Valkenpert
GIC EE*Fletcher Sunny Ly Khaleesi (SBI e) EX1 CACS – omanik Eda Liski
GIC EE*Bella Blue Ly Khaleesi (SBI g) EX2 – omanik Eda Liski
CH EE*Umeko Girl Klaudia (SBI h) EX1 CACIB – omanik Klavdia Soots
EE*Queen Bella Mia St.Ifferini (SBI n21) EX1 BIS – omanik Ivar Eensoo