Salaspilsist

Rahvusvaheline tõukassinäitus toimus Lätis, Salaspilsis.
01.12.2019 tulemused:
EE*Tiara Hera St.Ifferini (SBI c) EX1 – omanik Ivar Eensoo (PBET)
GIC EE*Fletcher Sunny Ly Khaleesi (SBI e) EX1 CACS ja tiitel Supreme Champion– omanik Eda Liski (PBET)

Tallinna näitus EKL Felix 30

16.11.2019 tulemused:
GR*Art Of Feline Yoga (SBI a) Ex1 CAC & Champion! + BIV!! – omanik Kati Valkenpert
IC EE*Mercedes Sweet Katicat (SBI b) Ex1 CAGCIB & Grand International Champion!! – omanik Kati Valkenpert
EE*Simon Sweet Katicat(SBI n) Ex1 CAC – omanik Kärt ja Priit Teniste
EE*Whitney Sweet Katicat (SBI a) kitten Ex1 – omanik Kaire Pihelgas
CH EE*Jewel Eliza Sweet Katicat (SBI n21) Ex1 CAP – omanik Kaire Pihelgas
IC FI*Zildan Huurenpoika (SBI n) EX1 CAGCIB – omanik Galina Egorova (PBET)
CH EE*Odell LaLa St-Ifferini (SBI n) EX1 CACIB BIV ja tiitel International Champion – omanik Maire Viksi (PBET)
EE*Vivian Herencia (SBI b) EX1 CAC ja tiitel Champion – omanik Maaris Paukson (PBET)
IC EE*Asilia Melanika (SBI c) CAGCIB ja tiitel Grand International Champion – omanik Galina Egorova (PBET)
EE*Tiara Hera St.Ifferini (SBI c) EX1 – omanik Ivar Eensoo (PBET)
GIC EE*Fletcher Sunny Ly Khaleesi (SBI e) EX1 CACS – omanik Eda Liski (PBET)
EE*Ashley Dalisay Biru (SBI e) EX1 – omanik Eda Liski (PBET)
IC EE*Gemma Klaudia (SBI f) EX1 CAGCIB NOM – omanik Klavdia Soots (PBET)
GIC IT*Windchime Arwen Undomiel (SBI h) EX1 CACS – omanik Klavdia Soots (PBET)
CH EE* Queen Bella Mia St.Ifferini (SBI n21) EX1 CACIB – omanik Ivar Eensoo (PBET)
CH EE*Ilonka Alsiade`s Fleur (SBI b21) EX1 CACIB – omanik Merike Sepp (PBET)

17.11.2019 tulemused:
IC FI*Zildan Huurenpoika (SBI n) EX1 CAGCIB – omanik Galina Egorova (PBET)
IC EE*Odell LaLa St-Ifferini (SBI n) EX2– omanik Maire Viksi (PBET)
CH EE*Vivian Herencia (SBI b) EX1 CACIB BIV – omanik Maaris Paukson (PBET)
GIC EE*Asilia Melanika (SBI c) CACS – omanik Galina Egorova (PBET)
EE*Tiara Hera St.Ifferini (SBI c) EX1 BIV NOM – omanik Ivar Eensoo (PBET)
GIC EE*Fletcher Sunny Ly Khaleesi (SBI e) EX1 CACS – omanik Eda Liski (PBET)
EE*Ashley Dalisay Biru (SBI e) EX1 – omanik Eda Liski (PBET)
IC EE*Gemma Klaudia (SBI f) EX1 CAGCIB BIS – omanik Klavdia Soots (PBET)
GIC IT*Windchime Arwen Undomiel (SBI h) EX1 CACS – omanik Klavdia Soots (PBET)
CH EE* Queen Bella Mia St.Ifferini (SBI n21) EX1 CACIB ja tiitel International Champion – omanik Ivar Eensoo (PBET)
CH EE*Ilonka Alsiade`s Fleur (SBI b21) EX1 CACIB ja tiitel International Champion – omanik Merike Sepp (PBET)
CH GR*Art Of Feline Yoga (SBI a) CACIB – omanik Kati Valkenpert
GIC EE*Mercedes Sweet Katicat(SBI b) EX1 CACS – omanik Kati Valkenpert

St.Petersburgist

19.10.2019 tulemus:
Art Of Feline Yoga*GR (SBIa) Ex1 CAC, NOM BIS! – omanik Kati Valkenpert
IC EE*Mercedes Sweet Katicat (SBIb) Ex1 CAGCIB – omanik Kati Valkenpert

20.10.2019 tulemus:
Art Of Feline Yoga*GR (SBIa) EX1 CAC – omanik Kati Valkenpert
IC EE*Mercedes Sweet Katicat (SBIb) Ex1 CAGCIB, BIS! – omanik Kati Valkenpert

Jelgava näituselt

14.09.2019 tulemused:
GIC EE*Fletcher Sunny Ly Khaleesi (SBI e) EX1 CACS – omanik Eda Liski (BPET)
IC EE*Mia Solis St.Ifferini (SBI n21) EX1 CAGCIB – omanik Ivar Eensoo (BPET)
EE* Queen Bella Mia St.Ifferini (SBI n21) EX1 CAC ja tiitel Champion – omanik Ivar Eensoo (BPET)
CH EE*Ilonka Alsiade`s Fleur (SBI b21) EX1 CACIB – omanik Merike Sepp (BPET)

15.09.2019 tulemused:
IC EE*Mia Solis St.Ifferini (SBI n21) EX1 CAGCIB – omanik Ivar Eensoo (BPET)
CH EE* Queen Bella Mia St.Ifferini (SBI n21) EX1 CACIB – omanik Ivar Eensoo (BPET)

Püha Birma Special Show 17.08.2019

Parim emane – GIC EE*Qween Stefani Klaudia (SBI f) – omanik Terttu Meriläinen, kasvataja Klavdia Soots

Parim isane – IC FI*Harebell Nipsu (SBI a21) – omanik Jonna Spännäri, kasvataja Sinikka Luoma

Parim noor – GR*Art of Feline Yoga ( SBI a) – omanik Kati Valkenpert, kasvataja Georgios Dorgiakis

Parim kassipoeg – EE*Lüüra Alsiade`s Fleur (SBI b) – omanik Merike Sepp, kasvataja Merike Sepp

Parim kastraat emane – GIP FI*Canth`s Precious Darling (SBI h) – omanik Jasmin Jalonen, kasvataja Minna Hermans

Parim kastraat isane – GIP/GIC FI*Peret Laty Mery (SBI e21) – omanik Satu Ahokas, kasvataja Ivana Ruzerová

Rahvusvaheline tõukassinäitus Tallinnas

17.08.2019 tulemused:
CH FI*Zildan Huurenpoika (SBI n) EX1 CACIB – omanik Galina Egorova (PBET)
CH EE*Odell LaLa St-Ifferini (SBI n) EX2 – omanik Maire Viksi (PBET)
EE Lüüra Alsiade`s Fleur (SBI b) EX1 BIS – omanik Merike Sepp (PBET)
FR* Obélix Du Clos Des Mottes (SBI c) EX1 no cert – omanik Ivar Eensoo (PBET)
GIC EE*Fletcher Sunny Ly Khaleesi (SBI e) EX1 CACS NOM– omanik Eda Liski (PBET)
CH EE*Umeko Girl Klaudia (SBI h) EX1 CACIB – omanik Klavdia Soots (PBET)
IC EE*Mia Solis St.Ifferini (SBI n21) EX1 CAGCIB – omanik Ivar Eensoo (PBET)
EE*Queen Bella Mia St.Ifferini (SBI n21) EX1 CAC – omanik Ivar Eensoo (PBET)
EE*Ilonka Alsiade`s Fleur (SBI b21) EX1 CAC – omanik Merike Sepp (PBET)
IC EE*Mercedes Sweet Katicat(SBIb) – Ex1 CAGCIB – omanik Kati Valkenpert
CH Xara Medicat*SK (SBIc) – Ex1 CACIB, BIS NOM! – omanik Kati Valkenpert
GR*Art Of Feline Yoga (SBIa) – Ex1 BIS NOM! – omanik Kati Valkenpert

18.08.2019 tulemused:
IC EE*Mercedes Sweet Katicat(SBIb) – Ex1 CAGCIB – omanik Kati Valkenpert
CH Xara Medicat*SK (SBIc) – Ex1 CACIB, BIS NOM! ja tiitel International Champion – omanik Kati Valkenpert
GR*Art Of Feline Yoga (SBIa) – Ex1 BIS NOM! – omanik Kati Valkenpert
CH FI*Zildan Huurenpoika (SBI n) EX1 CACIB BIV ja tiitel Internatioanl Champion – omanik Galina Egorova (PBET)
CH EE*Odell LaLa St-Ifferini (SBI n) EX2 – omanik Maire Viksi (PBET)
EE Lüüra Alsiade`s Fleur (SBI b) EX1 BIS – omanik Merike Sepp (PBET)
FR* Obélix Du Clos Des Mottes (SBI c) EX1 CAC ja tiitel Champion – omanik Ivar Eensoo (PBET)
IC EE*Mia Solis St.Ifferini (SBI n21) EX1 CAGCIB – omanik Ivar Eensoo (PBET)
EE*Queen Bella Mia St.Ifferini (SBI n21) EX1 CAC – omanik Ivar Eensoo (PBET)
EE*Ilonka Alsiade`s Fleur (SBI b21) EX1 CAC ja tiitel Champion – omanik Merike Sepp (PBET)